ZDROWY SEN,

komfort i bezpieczeństwo dziecka są dla nas najważniejsze i jako producent zdrowej pościeli dziecięcej dbamy o:

ZDROWĄ POŚCIEL

Do produkcji naszej pościeli używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości, które spełniają ścisłe wymagania normy OKO-TEX STANDARD 100. Pościel jest wykonana z naturalnej 100% tkaniny bawełnianej, wyprodukowanej w polskich fabrykach. Bawełna charakteryzuje się miękkością, w zetknięciu z delikatną skórą niemowlęcia nie powoduje żadnych podrażnień czy alergii.

ZDROWE WYPEŁNIENIE

Wypełnienie, które stosujemy do produkcji kołderek, poduszeczek, becików, rożków, o

chraniaczy nie powoduje reakcji alergicznych, jest  miękkie, puszyste i sprężyste, przyjemne w dotyku, ułatwia wchłanianie i odprowadzanie wilgoci z ciała w czasie snu, posiada właściwości termo - izolujące, zapewnia swobodny przepływ powietrza, można je prać i suszyć mechanicznie jest odporne na długotrwałe użytkowanie.

ZDROWE ROŻKI I BECIKI – ZALECANE PRZEZ LEKARZY

Rożki posiadają doskonałe właściwości cieplne, zapinane na rzep.

Nasze niektóre rożki i beciki niemowlęce posiadają kieszeń na matę kokosową.

Mata kokosowa posiada wiele zalet: jest surowcem naturalnym, nie wchłania i nie przechowuje zapachów, nie odkształcasię.
Struktura maty umożliwia naturalne przewietrzanie warstw, zapobiega powstawaniu odleżyn, dobrze dopasowuje się do kształtu ciała zachowując przy tym wskazaną twardość co jest bardzo ważne w pierwszym etapie życia maluchów.

PRAKTYCZNOŚĆ

Produkowaną przez nas pościel dla dziecka można wielokrotnie prać bez obawy, że utraci swój pierwotny kształt lub kolory wyblakną

Niektóre komplety pościeli posiadają ochraniacz na suwak co umożliwia pranie w pralce i prasowanie ochraniacza bez ryzyka zniszczenia wypełnienia.

Ochraniacz wypełniony mięciutką włókniną poliestrową chroni dziecko przed uderzeniami podczas nerwowej nocy lub niespokojnego snu!


Baldachim - moskitiera chroni maleństwo przed światłem, przeciągami oraz przed owadami.

Kołderki, poduszeczki, beciki, rożki są odpowiednio przewiewne.  Niemowlę nie poci się ( latem dziecko nie przegrzewa się, natomiast zimą nie jest mu za zimno).

Niektóre beciki i rożki posiadają kieszeń, w której można umieścić usztywnioną matę kokosową ułatwiającą noszenie oraz karmienie dziecka. Rożki posiadają doskonałe właściwości cieplne, zapinane są na rzepy.

Mięciutkie okrycia kąpielowe z termofrotte, z narożnym kapturkiem, doskonale wchłaniają wodę, osuszają i otulają niemowlę po kąpieli. Praktyczne i delikatne dla skóry dziecka.

ESTETYKA I PIĘKNO

Wszystkie elementy tekstylne współgrają ze sobą tworząc harmonijną całość, co umożliwia tworzenie niepowtarzalnych kolekcji i kreowanie stylu w produkcji pościeli.