30 lat tradycji, doświadczenia i kreowania stylu w produkcji.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kieczmerski powstało w 1980 roku.

JESTEŚMY PRODUCENTEM NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, ZDROWEJ POŚCIELI DLA DZIECI I NIEMOWLĄT

W ostatnich latach udało nam się zdobyć znaczącą pozycję na polskim rynku producentów artykułów dla dzieci i niemowląt. Do naszych głównych produktów należą: pościele dziecięce, kołderki, poduszeczki, komplety do wózka, beciki, rożki, prześcieradełka okrycia kąpielowe oraz wiele innych artykułów dla dzieci i niemowląt.

Mając świadomość tego, że dziecko w swym niemowlęcym okresie, największą część życia spędza w łóżeczku, jako producent zdrowej pościeli  dla dzieci i niemowląt zadbaliśmy o to, aby oferowane artykuły  były wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki temu zapewniały dziecku komfort, bezpieczeństwo i zdrowy rozwój.

Dzięki szczególnej dbałości o przestrzeganie wysokiej jakości procesu produkcyjnego, a także trosce o dobór atrakcyjnych surowców i materiałów, nasze wyroby są na rynku doceniane za swoją wysoką jakość wykonania i trwałość w użytkowaniu.

Reagując na potrzeby i wszelkie gusta swoich klientów, stale pracujemy nad naszymi produktami i kolekcjami poszerzając ofertę o nowe wzory i typy artykułów, co sprawia, że jesteśmy postrzegani przez naszych partnerów handlowych jako solidna firma dostarczająca produkty najwyższej jakości.

Żywimy nadzieję, że nasza oferta znajdzie zainteresowanie i wzbudzi Państwa chęć dołączenia do naszych klientów.

Zapraszamy

Anna i Krzysztof Kieczmerscy