Jako producent zdrowej pościeli dla dzieci i niemowląt dbamy o to, aby oferowane przez nas artykuły były wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki temu zapewniały dziecku komfort, bezpieczeństwo i zdrowy rozwój.

Dzięki szczególnej dbałości o przestrzeganie wysokiej jakości procesu produkcyjnego, a także trosce o dobór atrakcyjnych surowców i materiałów nasze produkty są doceniane przez rodziców za swoją wysoką jakość wykonania i trwałość w użytkowaniu.

Znak jakości KIDZONE to certyfikat potwierdzający najwyższą jakość produktów z segmentu rodzinnego. Jest gwarancją jakości i wiarygodności biznesowej, sytuując firmę w gronie liderów w branży.

 

FIRMA GODNA ZAUFANIA to certyfikat przyznawany przedsiębiorcom cechującym się nienaganna opinią wśród klientów oraz kontrahentów.

Do produkcji naszej pościeli używamy wyłącznie surowców najwyższej jakości, które spełniają ścisłe wymagania normy Oeko Tex Standard 100, są one bezpieczne, nie zawierają substancji szkodliwych, barwników alergizujących czy szkodliwych.